Programjaink/Szolgáltatásaink

Angol foglalkozás

Rendszeresen, minden korcsoport részére

Úszás oktatás

Keddenként,minden korcsoport részére , Gyarmati Dezső úszodában.

Mozgásfejlesztő torna

Hétfőn és Szerdán, 5 éves kor felett, Óvoda tornaszobájában

Kirándulás

Rendszeresen, minden korcsoport részére , Ellátogatunk a közelben található kirándulóhelyekre.

Kulturális programok

Rendszeresen, minden korcsoport részére , Jól kialakult kis csapatunk, gyakorta szervez kulturális programokat a Hagyományéltető programunknak megfelelően

Manókonyha

Péntekenként, minden korcsoport részére , Illeszkedve a helyben készült napi menühöz készítünk el vagy elő finomságokat.

Tánc

Csütörtökönként délután, minden korcsoport részére, Táncpedagógus vendégfoglalkozásával, helyben az óvoda tornaszobájában.

Gyerek jóga

Péntek délután, minden korcsoport részére , Gyermekjóga oktató vendégfoglalkozásával, helyben az óvoda tornaszobájában,

Iskola előkészítő

Hétfőn és Szerdán reggel, 5 éves kor felett, egyénre szabott foglalkozások, iskolaérettségi vizsgálatot követően.

Logopédiai szűrés

Utazó logopédussal. Olyan gyermek részére, akinél ez indokolt.

Sakk

Sakkoktató vendégfoglalkozásával. Jelenleg szünetel.

Nyári tábor

Nyáron, minden korcsoport részére , tematikus hetekkel kedveskedünk a hozzánk járó gyermekeknek hasznosan eltölteni a nyári heteket.

Tematikus hetek

Rendszeresen, minden korcsoport részére, Éves rendszerességgel tematikus nevelési heteket szervezünk